Denník N

Newsfilter: Policajný prezident vyzýva vynechať políciu z kampane, ale veľmi tomu nepomohol

Foto - N
Foto – N

1. Gašpar zasahuje do kampane ako kandidát aj ako obvinený. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Gašpar v kampani

Ako sa dalo predpokladať, zadržanie bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara (a neskôr aj návrh na jeho väzbu a nakoniec jeho nedeľné prepustenie) sa nepochybne už stali jednou z hlavných tém predvolebnej kampane. Svedčí o tom nielen množstvo reakcií politických strán, najmä Smeru, ale aj nečakaný presah do zahraničia a vynútená reakcia súčasného policajného prezidenta Štefana Hamrana. Keby aj všetci ostatní zabudli, Robert Fico bude tému svojho kandidáta č. 9 ťahať až do volebného dňa.

Veľkolepý zápas.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Policajný prezident

Smer

Komentáre

Teraz najčítanejšie