Denník N

Tolić prišiel ako veľká posila, no ukázal sa až teraz. Asi som ho mal nasadiť skôr, vravel Weiss

Marko Tolić. Foto SKSLOVAN.COM
Marko Tolić. Foto SKSLOVAN.COM

Slovan prehral v odvete 3. predkola Ligy majstrov na ihrisku Maccabi Haifa 1:3 a v play-off Európskej ligy sa stretne s Arisom Limassol.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Ani v tejto sezóne nebude slovenský futbalový klub hrať v skupinovej fáze Ligy majstrov. Slovan bol k účasti v nej blízko a zároveň ďaleko.

Na ihrisku Maccabi Haifa v odvete 3. predkola mal výborný vstup do zápasu a v druhom polčase tiež ukázal solídnu pasáž.

Izraelský majster však bol nad sily toho slovenského, čo uznal aj tréner Slovana Vladimír Weiss st. Po zápase zagratuloval súperovi k postupu. Slovan sa budúci štvrtok doma stretne v play-off o postup do skupinovej fázy Európskej ligy s Arisom Limassol.

Tolić konečne ukázal, čo od neho chcú

O jediný gól Slovana sa postaral Marko Tolić. Ofenzívny chorvátsky futbalista prišiel do Slovana ako veľká posila, zatiaľ však predvádzal slabšie výkony, do Bratislavy neprišiel v ideálnej kondícii.

Až v Haife

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Futbal

Liga majstrov

ŠK Slovan Bratislava

Vladimír Weiss

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie