Denník N

Republika ponúka kult mužskej sily: Nikdy sme neboli silnejší a odhodlanejší, vraví Mazurek

Foto – Facebook M. M.
Foto – Facebook M. M.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

„Priatelia, je krásnych sedem hodín ráno a my sme sa rozhodli využiť svieži tatranský vzduch a dať si poriadne do tela,“ prihovára sa prívržencom podpredseda hnutia Republika Milan Mazurek vo videu. Po niekoľkých zhyboch na hrazde uprostred lesa a kľukoch zhodí číslo 150 na kandidátke odídencov z ĽSNS tričko a v spomalenom zábere divák sleduje jeho vypracované svaly.

Vo videu nie je žiadne politické posolstvo. Okrem Mazureka sa na ňom objaví aj Ján Pastuszek z Kulturblogu a ďalší kandidát Republiky do volieb Jaroslav Vajda. Aj oni ukážu, že sa vedia priťahovať k hrazde alebo ako zdvihnú na ramená ťažký peň stromu.

„Svoje zdravie máte len jedno jediné a nedovoľte tomuto systému, aby z vás spravil slabých a závislých, pretože presne to je to, čo si v skutočnosti praje,“ motivuje

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Milan Mazurek

Republika

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie