Denník N

Newsfilter: Lepší kandidát ako Korčok už nebude

Ivan Korčok. Foto – TASR
Ivan Korčok. Foto – TASR

1. Budeme mať šťastie do tretice?

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš vianočné darčeky pre tých, čo milujú život vonku? Navštív wilderoben.sk a využi 10% zľavu s kódom ‘Vianoce’

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Budeme mať šťastie do tretice?

Ivan Korčok kandiduje za prezidenta. Na tlačovej konferencii vo svojom rodisku v Banskej Bystrici oznámil, že chce byť občianskym kandidátom, teda do súboja o prezidentskú funkciu nevstupuje ako kandidát žiadnej politickej strany, a začína zbierať potrebných 15-tisíc podpisov.

Sme síce len na začiatku, no nebojme sa povedať nahlas to, čo je zrejmé na prvý pohľad – že v miere pripravenosti, skúseností a zároveň hodnotovej vybavenosti je dobrý kandidát a lepší už ani nebude. Otázka teraz znie, či Slovensko môže mať toľko šťastia aj do tretice.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ivan Korčok

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Prezidentské voľby 2024

Komentáre

Teraz najčítanejšie