Denník N

Pod slnkom Jany Shemesh: Pán komisár, stretnite sa radšej s deťmi, ktoré prekážajú Uhríkovi  

Foto - Facebook Milana Uhríka
Foto – Facebook Milana Uhríka

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vážené čitateľky, vážení čitatelia,

v profile týždňa píšem o Viere Dubačovej, ktorá sa na odovzdávaní Štátnej ceny J. M. Hurbana jasne vymedzila proti nenávisti, ktorú šíria niektorí politici. Cenu okrem nej a ďalších prebral aj homofóbny kňaz Marián Kuffa, čo jej hodnotu prudko zdevalvovalo. Dubačová nebola v príjemnej situácii, ale v danej chvíli urobila, čo bolo správne. Iste, mohla aj neprísť a vysvetliť prečo. To by však nemuselo mať taký zásah ako jej vystúpenie.

Komisár pre deti Jozef Mikloško, ktorý sa postaral o ďalšie vzrušenie minulého týždňa, sa do hodnotového aj reputačného karambolu vmanévroval celkom sám a nesie zaň plnú zodpovednosť. Nikto ho totiž nenútil stretnúť sa s lídrom Republiky a hovoriť s ním o ochrane práv detí. O tom je téma týždňa.

Prečítať si tiež môžete o novej rubrike Denníka N či o tom, ako jedna agilná lekárka zničila jednu americkú rodinu s vážne chorým dieťaťom.


Téma týždňa: Škodlivá nadpráca komisára pre deti

Komisár pre deti Jozef Mikloško má fotografiu s lídrom Republiky Milanom Uhríkom, ktorý ju, samozrejme, využil v predvolebnej kampani na to, aby ukázal, akú má starosť o deti, ako chce robiť niečo proti šikane, vplyvu moderných technológií a chrániť najmladších členov našej spoločnosti pred zhubnou progresívnou agendou.

Jasné, že to vyvolalo pohoršenie, petíciu za Mikloškovo odvolanie aj veľmi jasné vyjadrenie židovskej náboženskej obce, ktorá komisárovi odkázala, že nie je vítaný na pietnom akte Pamätného dňa obetí holokaustu a rasového násilia.

Mikloško si schôdzku s fašistom Uhríkom vyžiadal

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Pod slnkom Jany Shemesh

Silné ženy

Komentáre, Rodina a vzťahy

Teraz najčítanejšie