Denník N

Newsfilter: LGBTI+, migranti, lov na Kollára. Mesiac pred voľbami sa brodíme bahnom

Milan Majerský v kampani. Foto - Facebook Milana Majerského
Milan Majerský v kampani. Foto – Facebook Milana Majerského

1. Majerského prerieknutie. 2. Tému migrantov stačilo zodvihnúť. 3. Na Borisa Kollára sa poľuje ľahko.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš vianočné darčeky pre tých, čo milujú život vonku? Navštív wilderoben.sk a využi 10% zľavu s kódom ‘Vianoce’

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Majerského prerieknutie

Milanovi Majerskému sa podarilo upriamiť na seba i KDH zvýšenú pozornosť, keď v nedeľu v markizáckom Na telo označil LGBTI+ za pliagu, ktorá nivočí krajinu rovnako ako korupcia, a po kritike sa následne pokúsil ospravedlniť slovami, že on nemyslel ľudí, ale ideológiu.

K polemike, či išlo o zlý úmysel alebo obyčajnú hlúposť, si môžeme povedať, že Milan Majerský nie vždy rozumie tomu, čo hovorí. Výhodou toho je, že povie aj to, čo si naozaj myslí, a volič tak vie, s kým má do činenia a čo od neho možno po voľbách čakať.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

KDH

Migrácia

Milan Majerský

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Sme rodina

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie