Denník N

Newsfilter: Životný štýl Borisa Kollára je bezpečnostné riziko

Predseda parlamentu Boris Kollár. Foto N - Tomáš Benedikovič
Predseda parlamentu Boris Kollár. Foto N – Tomáš Benedikovič

Doplnené (21.15) o informácie o rokovaniach premiéra Ódora. 1. Nespútanosť predsedu parlamentu má svoje následky. 2. Ódor v stredu predstaví reakciu na migrantov, rokoval s Pellegrinim. 3. Kandidát SaS sa dal nachytať, Blaha nemá ruský pas.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Gemerka zo slovenského krasuMinerálna voda Gemerka, s obsahom horčíka a vápnika, priaznivo pôsobí na psychické aj fyzické zdravie.


Správy vybral a komentoval Roman Pataj

1. Nespútanosť predsedu parlamentu má svoje následky

Systematická kampaň proti Borisovi Kollárovi pokračuje obvinením, že jednu zo svojich početných sexuálnych partneriek prinútil ísť na potrat. Rovno dvakrát.

Predseda parlamentu a Sme rodina to odmieta. Časť komunikácie medzi ním a údajnou obeťou Denník N videl. Nie je to stopercentná záruka, že Kollár naozaj neurobil, z čoho ho vinia, ale ako napísal kolega Miro Kern: „Z komunikácie nevyplýva, že by čakala dieťa s Kollárom, ukazuje, že mala v tom čase aj iného partnera, a nevyplýva z nej ani to, že by ju predseda parlamentu nabádal, aby išla na potrat. Zároveň z nej vidno, že sa Kollárovi ešte v máji zverila so 40-tisícovou ponukou od Zoroslava Kollára.“

Ema Ferusová sa bráni napríklad tým, že správy, ktoré ju stavajú do zlého svetla, nepísala ona, ale jej kamarátka, „ktorú on (Boris Kollár) šukával popritom, ako som si myslela, že mi je verný, a to dievča si s ním písalo cezo mňa a celé to na mňa nahrali“. Takáto obrana vyzerá na prvý pohľad nepresvedčivo. Okrem toho svojím slovníkom demaskuje, v akom svete sa druhý najvyšší ústavný činiteľ pohybuje a čo ho zamestnáva.

Podsvetie na každom kroku. Ferusovej na dôveryhodnosti nepridáva ani fakt, že

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Boris Kollár

Hoaxy a propaganda

Migrácia

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie