Denník N

Newsfilter: Ficovi súperi majú vízie a racionálnejší štýl, ale ešte by ich mohlo byť aj viac vidieť

Robert Fico často hrozil vyšetrovateľom a prokurátorom na predvolebných mítingoch Smeru. Foto N - Vladimír Šimíček
Robert Fico často hrozil vyšetrovateľom a prokurátorom na predvolebných mítingoch Smeru. Foto N – Vladimír Šimíček

1. Fico je na nohách. A ostatní? 2. Nebyť Matice, kampaň DPOH by si toľko ľudí nevšimlo. 3. Orbánovci vedia, koho pochváliť.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš vianočné darčeky pre tých, čo milujú život vonku? Navštív wilderoben.sk a využi 10% zľavu s kódom ‘Vianoce’

Správy vybral a komentoval Tomáš Gális

1. Fico je na nohách. A ostatní?

Je to smutný pohľad, ale odvracaním zraku tento problém nezmizne. Skôr naopak. Najväčšie ohrozenie Slovenska, ktorým by bolo nielen samotné víťazstvo Smeru, ale hlavne jeho schopnosť vytvoriť stabilnú vládu, môže byť tým bližšie, čím viac tém bude Robert Fico schopný otvárať, udržiavať pri živote a mobilizovať nimi potenciálnych voličov. A tým bližšie, čím menej budú jeho oponenti schopní určovať témy sami alebo aspoň na Fica adekvátne reagovať. Najnovšie v otázke nelegálnej migrácie.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Matica slovenská

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Robert Fico

Smer

Komentáre

Teraz najčítanejšie