Denník N

Krajina mladých: Idú mladí voliť?

Podcast je projektom Rady mládeže Slovenska. Krajina mladých je podcast, ktorý hľadá odpovede na otázku: „Aký je dnešný svet mladých ľudí?“ a ponúka odborný aj autentický vhľad do ich sveta. Mladí vedia o svete svoje a my vieme o nich.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Skoro pol milióna mladých do veku do 24 rokov bude mať možnosť voliť v nadchádzajúcich parlamentných voľbách, avšak len polovica z nich sa plánuje volieb zúčastniť. Prečo je to tak? Sledujú dnes mladí politiku a sledujú politici mladých? V dnešnej epizóde sa porozprávame s odborníkmi/odborníčkami, ale aj s prvo-voličmi o témach, ktoré sú pre mladých dôležité, o protestných hlasoch, ale aj o tom, prečo čoraz viac počúvame od mladých, že ak voľby dopadnú „zle“, zo Slovenska odchádzajú.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Krajina mladých

Teraz najčítanejšie