Denník N

Koľko stojí systém pre finančnú správu? Znalci o tom diskutovali na súde a vylepšili náladu Brhelovcov

Jozef Brhel. Foto N - Vladimír Šimíček
Jozef Brhel. Foto N – Vladimír Šimíček

Dvaja znalci, dva diametrálne odlišné závery. Kto bol presvedčivejší, môže byť rozhodujúce pre záver procesu a aj prípadné odsúdenie obžalovaného oligarchu Jozefa Brhela.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Sú utajované tendre na informačné systémy pre finančnú správu predražené alebo bola suma, ktorú pod vedením Františka Imreczeho od roku 2013 vyplatila, primeraná? Touto kľúčovou otázkou sa v utorok zaoberali na pojednávaní na Špecializovanom trestnom súde.

Senát predsedu Jána Hrubalu si naplánoval výsluch znalca zo Slovenskej technickej univerzity (STU) Pavla Paholíka, ktorý s ďalšími kolegami vypracoval znalecký posudok. Jeho záver bol jednoznačný – systémy predražené

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Kauza Mýtnik

Slovensko

Teraz najčítanejšie