Denník N

Prezidentka podala na Fica žalobu na ochranu osobnosti

Prezidentka Zuzana Čaputová v stredu podala na súd žalobu na Roberta Fica na ochranu osobnosti. Dôvodom sú hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej neustále šíri.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

[Slovenské voľby cez Roberta Fica posilnili vplyv Viktora Orbána v regióne. Maďarský projekt Denníka N Napunk bude ešte dôležitejší a zachránia ho len predplatitelia, ktorých zatiaľ nie je dosť. Podporte kvalitnú a nezávislú žurnalistiku v maďarčine (napunk.sk/2024).]

Prezidentka Zuzana Čaputová v stredu podnikla dlho avizované právne kroky proti predsedovi Smeru Robertovi Ficovi. Na súd podala žalobu na ochranu osobnosti. Dôvodom sú podľa Prezidentského paláca „hrubé klamstvá a vymyslené obvinenia, ktoré o nej neustále šíri“.

Robert Fico aj ďalší predstavitelia Smeru o prezidentke Čaputovej opakovane hovoria ako o „americkej agentke“. V rôznych obmenách

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Robert Fico

Smer

Voľby 2023

Zuzana Čaputová

Slovensko

Teraz najčítanejšie