Denník N

Stráži Messiho aj jeho rodinu. Tajomného bodygarda kritizujú veteráni, vraj nie je jedným z nich

Messiho bodyguard sa stal internetovou senzáciou po spacifikovaní nespratného fanúšika, ktorý sa rozbehol na Messiho. Foto - TASR/AP
Messiho bodyguard sa stal internetovou senzáciou po spacifikovaní nespratného fanúšika, ktorý sa rozbehol na Messiho. Foto – TASR/AP

Nepozná sa jeho národnosť ani to, čo v armáde presne robil.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Mladý fanúšik v barcelonskom drese s číslom 10 šprintuje od tribún k stredovej čiare. Všimne si kohosi vľavo, čo ho prinúti panikáriť a zrýchliť. Lionel Messi je fanúšikovi chrbtom, ani si preto nevšimne, že ho nasleduje.

Keď už je na dosah od Argentínčana, muž, ktorého si všimol už skôr, ho dostihne. Ten, ako vidieť na videách zo všetkých uhlov, vyvinul veľkú rýchlosť a agresivitu. Fanúšika chytil tesne predtým, než sa ten hodil okolo Messiho ramien. Silno ho objíme, nedovolí mu pohnúť sa a okamžite ho odovzdá bezpečnostným zložkám na štadióne. Je to nevšedný pohľad pripomínajúci akčný film.

Nevyzerá zadýchaný ani nahnevaný. Vracia sa za čiaru, kde aj naďalej plánuje strážiť, sústredene sa pohybovať a sledovať každý Messiho pohyb.

Kto je internetová senzácia, Messiho osobný strážca, ktorého národnosť nie je známa a ani sa presne nevie, v akej pozícii absolvoval vojenské misie v Iraku a v Afganistane? Ostatní veteráni zároveň s medializovanými správami nesúhlasia.

Čo sa dočítate v texte:

  • Kto je Messiho osobný strážca a v akej vojenskej jednotke údajne pôsobil?
  • Prečo vznikol konflikt o jeho pôsobení v elitnej vojenskej jednotke?
  • Kto ho v Miami najal a prečo?
  • Čo presne robí počas zápasov a prečo je aj pri Messiho oslavách gólov?
  • Koľko Messiho osobný strážca zarába?

Beckham najal vojenského veterána

Dôvod, pre ktorý je muž v Messiho neustálom tieni titulovaný ako tajomný, je správa argentínskeho perodika La Nación, ktorá hovorí toto:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Futbal

Lionel Messi

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie