Denník N

V mexickom parlamente odkryli údajné tisícročné múmie mimozemšťanov. Experti ich vysmiali

Novinár a samozvaný ufológ Jaime Maussan prezentoval v mexickom parlamente svoje "dôkazy" o mimozemskom živote. Foto: Twitter
Novinár a samozvaný ufológ Jaime Maussan prezentoval v mexickom parlamente svoje „dôkazy“ o mimozemskom živote. Foto: Twitter

Podľa doterajších analýz „mimozemšťanov“ vyrobili kombináciou ľudských a zvieracích kostí, rastlinných vlákien a pozliepali syntetickými lepidlami.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Mexiko má množstvo problémov. Rodové násilie je na vzostupe, rozpočet je nahrane, drogové kartely obsadili najdôležitejšie cesty, novinárov ktosi vraždí a aj bežní ľudia miznú bez stopy.

A čo riešil parlament na poslednom rokovaní? Mimozemšťanov.

„Toto sú neľudské bytosti (z angl. nonhuman beings), ktoré nie sú súčasťou našej pozemskej evolúcie,“ vyhlásil v pléne pod prísahou mexický novinár a samozvaný ufológ Jaime Maussan, ktorý desaťročia hľadá dôkazy o existencii mimozemského života, a ukázal na otvorené truhly, v ktorých ležali dve vraj tisícročné mumifikované telá.

Nízke vzrastom, kriedovej farby, s tromi prstami na každej ruke a predĺženou hlavou, ktoré vraj objavili v roku 2017 v Peru.

Kráľovná dôkazov

„Toto je kráľovná všetkých dôkazov,“ vyhlásil Maussan pred parlamentom o dvoch mumifikovaných telách. „To znamená, že ak nám DNA ukazuje, že to nie sú ľudské bytosti a že vo svete nie je nič, čo takto vyzerá, tak by sme to tak mali brať.“

Vysvetlil, že nepadli na Zem vo vesmírnych lodiach, ale boli tu pochované a neboli nikým manipulované. Podľa neho sú to dostatočné dôkazy mimozemského života a uviedol tiež, že ak budeme mať odvahu akceptovať, „že nás navštevujú neľudské inteligencie, ktoré prichádzajú na Zem z hlbín vesmíru, mohli by sme dokonca cestovať do iných vesmírov.“

Maussan tvrdil, že telá našli v roku 2017 neďaleko obrazcov na planine Nazca. Tie patria k takzvaným geoglyfom, čo sú veľké motívy vytvorené na zemskom povrchu. Mnohí tento fenomén poznajú napríklad ako kruhy v obilí. Na náhornej plošine Nazca je viac ako 300 obrazcov tvorených svetlými líniami. Tie vznikli odstránením tmavšieho vulkanického povrchu. Je ich vidieť aj z lietadla.

Podporiť ho a vypovedať pred mexickým parlamentom prišiel aj bývalý pilot americkej armády Ryan Graves,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Latinská Amerika

Svet

Teraz najčítanejšie