Denník N

Lukratívne priestory pre vaše podnikanie. Otvorte si obchod, prevádzku či kanceláriu v Starom Meste

Lukratívne obchodné priestory v projekte Kesselbauer
Lukratívne obchodné priestory v projekte Kesselbauer

Rezidenčný projekt Kesselbauer prichádza s limitovanou ponukou priestorov pre vaše podnikanie. Na prestížnej adrese na Námestí 1. mája v Bratislave. 

Určite ste si všimli, že centrum nášho hlavného mesta opäť ožíva. Pod túto pozitívnu zmenu sa podpísala kultivácia verejného priestoru, revitalizácia námestí či mestských parkov, ale predovšetkým nový trend – ľudia, ktorí sa už presýtili premnožených nákupných centier na periférii, trávia čoraz viac času v srdci Bratislavy.

Atraktívna poloha, istá klientela

S potešením môžeme konštatovať, že Staré Mesto je znovu in, a to platí aj pre podnikanie. Otvorte si obchod, prevádzku či kanceláriu v centre a o klientov máte postarané. Kesselbauer sa nachádza vo frekventovanej zóne iba na skok od historického jadra, Prezidentského paláca, troch mestských parkov a ďalších vyhľadávaných atrakcií. Denne prúdia okolo tisícky Bratislavčanov, ale aj turistov, ktorí sa môžu stať vašimi zákazníkmi. No nielen oni. Ďalšiu významnú, pravidelnú a solventnú klientelu môžete získať aj z radov obyvateľov projektu. V jeho prospech však nehovorí len atraktívna a exponovaná poloha, ale aj samotné komerčné priestory.

Výborná poloha projektu Kesselbauer priamo v centre Bratislavy

Reprezentatívne a flexibilné 

Projekt Kesselbauer tvoria dve moderné budovy s nadčasovou architektúrou, pričom jedna z nich dostala zo strany ulice elegantný historizujúci vzhľad. Jeho súčasťou je aj priestranné átrium s oddychovou zónou plnou zelene a umeleckým dielom Krídla. Nové obchodné priestory sú vďaka týmto kvalitám atraktívne, reprezentatívne a vhodné aj pre luxusnejšie koncepty. Ďalšou veľkou výhodou je, že sa flexibilne prispôsobia povahe vášho podnikania.

Obchodné priestory orientované do vnútrobloku projektu

Susedné prevádzky možno spájať a v závislosti od vašich predstáv vám môžu byť odovzdané v štádiu holopriestoru alebo zariadené na mieru a dokončené na kľúč. Podľa vlastných preferencií si môžete vybrať priestory s výkladom do ulice alebo s vchodom z átria. Pre vás aj vašich zákazníkov bude k dispozícii dostatok parkovacích miest, navyše priamo pred projektom sa nachádza aj zastávka MHD. A pre koho sú obchodné priestory určené?

Obchody, prevádzky aj kancelárie

Otvoriť si tu môžete rôzne typy obchodov a predajní – potraviny, drogériu, módny butik, parfumériu, lekáreň, klenotníctvo či očnú optiku. Takisto kaviareň, bar či reštauráciu, a to aj s terasou v spomínanom átriu. Alebo podnikáte v službách? Kesselbauer je pre vás ako stvorený. Svoje zastúpenie tu môže mať poisťovňa, právnická kancelária, notár, cestovná kancelária, zubná ambulancia, beauty štúdio či kadernícky salón, ale napríklad aj fitness centrum alebo yogové štúdio. Reprezentatívne kancelárie sú zas vhodné pre firmy s náročnou klientelou.

Vôbec prvou dohodnutou prevádzkou v projekte sa však stala štýlová pekáreň. A nie náhodou. Projekt vyrástol na mieste bývalej pekárne a meštianskeho domu podnikateľa Alexandra Kesselbauera, po ktorom nesie svoje meno. Developer projektu, spoločnosť Proxenta, takto plní svoj sľub a obnovuje prerušenú tradíciu tejto historickej lokality.

Limitovaná ponuka výhodného prenájmu 

Ak aj vy uvažujete o prenájme obchodných priestorov, upozorňujeme, že ponuka je z povahy projektu limitovaná. Bola by škoda, keby ste si takúto príležitosť nechali ujsť. O ich prednostiach sa môžete prísť presvedčiť na vlastné oči, stačí keď si dohodnete nezáväznú obhliadku. Prestížna adresa v srdci Bratislavy sa stane vašou konkurenčnou výhodou a významným predpokladom podnikateľského úspechu.

Viac na www.kesselbauer.sk.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Bývanie a záhrada, Slovensko

Teraz najčítanejšie