Denník N

Fico sa prihovára voličom Hlasu, Pellegrini sa ho pýta, či chce vládnuť s fašistami

Robert Fico a Peter Pellegrini. Foto N - Tomáš Benedikovič
Robert Fico a Peter Pellegrini. Foto N – Tomáš Benedikovič

Predsedovia Smeru a Hlasu nahrali videá, v ktorých sa voči sebe pomerne ostro vymedzili. V nasledujúcich dňoch ich čakajú televízne diskusie.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

[Slovenské voľby cez Roberta Fica posilnili vplyv Viktora Orbána v regióne. Maďarský projekt Denníka N Napunk bude ešte dôležitejší a zachránia ho len predplatitelia, ktorých zatiaľ nie je dosť. Podporte kvalitnú a nezávislú žurnalistiku v maďarčine (napunk.sk/2024).]

Smer a Hlas sa krátko pred voľbami v snahe maximalizovať zisk začali voči sebe vymedzovať. Posledné mesiace na seba neútočili a všímali si iných konkurentov, v pondelok však Robert Fico začal nabádať ľudí, aby volili jeho stranu na úkor strany Petra Pellegriniho.

Porušil tak nepísané prímerie medzi bývalými kolegami, ktorí

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hlas

Peter Pellegrini

Robert Fico

Smer

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie