Denník N

Kedy budú televízne predvolebné debaty a vyjdú posledné prieskumy

Kampaň pred voľbami v roku 2023. Foto N - Tomáš Benedikovič
Kampaň pred voľbami v roku 2023. Foto N – Tomáš Benedikovič

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Kampaň pred predčasnými parlamentnými voľbami, ktoré sa konajú v sobotu 30. septembra, ide do finále. Od štvrtka 28. septembra sa začína moratórium, počas ktorého je zakázaná propagácia strán v tradičných médiách a nemôžu sa zverejňovať ani prieskumy preferencií.

Televízie, ale aj spravodajské weby pred tým pripravili sériu predvolebných debát, v ktorých sa stretnú lídri strán. Prieskumné agentúry Focus, AKO a Ipsos v tejto chvíli zbierajú dáta pre posledné prieskumy, ktorých výsledky zverejnia pred moratóriom.

Čo teda ešte do volieb očakávať?

Predvolebné diskusie TV Joj

Televízia Joj prinesie ako prvá predvolebné debaty s lídrami strán, ktoré majú najväčšie šance dostať sa do parlamentu. Zostavili ich podľa prieskumov AKO. S prvou televízia začne už v 

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Médiá

Prieskumy preferencií

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie