Denník N

Nedeľná nekázeň: Dámska volenka

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Naposledy som nevolila, lebo nemám rada menšie zlá. Dokonca som to zverejnila a nechala sa verejne pranierovať a kádrovať. Nevolila som, lebo mám rada staré babky, Rómov, homosexuálov, utečencov, ľudský smrádeček a teplo, páčia sa mi čierni aj mulati, bývam v multikulti dvore, kde je dobre, mám rada túlavé psy aj tulákov. Aj ocenenie Žena roka som odmietla, lebo medzi nami neboli žiadne „obyčajné“ ženy, učiteľky, sestričky, cigošky, lebo nemám rada snobizmus, len literárny.  Pred voľbami sú vždy nepriatelia starí ľudia alebo prvovoliči.

Nie oni ani my nevoliči, ale všetci do jedného sme tu zodpovední za to, že vôbec pripúšťame otvorene nenávistnú debatu o utečencoch, akékoľvek posmešky na adresu homosexuality, starých ľudí a Rómov alebo Európskej únie.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Nedeľná nekázeň

Komentáre

Teraz najčítanejšie