Denník N

Matovič a Sulík to dokázali. Fico sa teší

Igor Matovič a Richard Sulík: z bývalých spojencov sú nepriatelia. Foto - TASR
Igor Matovič a Richard Sulík: z bývalých spojencov sú nepriatelia. Foto – TASR

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Igor Matovič odpísal Richarda Sulíka. Ak by mala SaS v tomto momente v prieskumoch podporu nad desať percent, možno by to ešte dokázali ustáť, ale oni majú tesne nad päť a každý hlas, o ktorý ich Matovič oberie, môže znamenať ich koniec. A to aj s vedomím, že Sulíkovi zostali už naozaj iba najvernejší.

Najskôr Sulík. Niet pochybností, že si hnev voličov zaslúži. Matovič zatiaľ nepredložil dôkaz, že by Haščák korumpoval Sulíka, ale to nie je podstatné.

Sulík znovu potvrdil, že nevníma svet okolo seba a nerozumie ľuďom. Stretával sa s Marianom Kočnerom, Michalom Gučíkom, a keďže to včera nepoprel, musíme to brať tak, že si písal aj s Jaroslavom Haščákom.

Zrelý politik by chápal, že Haščák je po Gorile toxický človek a nie partner, s ktorým si môžete písať priateľské správy.

Sulík to určite berie ako bežnú komunikáciu ministra hospodárstva s dôležitým človekom z biznisu. Teda ako normálnu prácu. Ale

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Igor Matovič

Richard Sulík

Robert Fico

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie