Denník N

Yzerplan by už mal začať fungovať

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Nastupovať, súpisky sa uzatvárajú! Prečo je dobré, že Logana Cooleyho mohli vidieť naživo aj v Austrálii? Uškodí Arizone a Los Angeles netradičný štart kempu? Ako ovplyvní kauza Babcock sezónu Columbusu a prečo je Pascal Vincent dobrá náhrada na trénerskom poste Blue Jackets? Pohne Nikita Zadorov mlčiacou väčšinou ruských hráčov v NHL a pochová Moskva celú jednu generáciu mladých talentov?

Bude Ottawa čiernym koňom Atlantickej divízie a neunáhlila sa s megakontraktom pre Sandersona? Ukončí Buffalo 12-ročné čakanie na play-off aj bez skúseností v bránkovisku? Ukončil Detroit už svoj rebuild a je pripravený naplniť plán Steva Yzermana už v tejto sezóne? Pomôže kapitánske céčko Bradovi Marchandovi stať sa slušnejším chlapcom?

A koľko bodov dosiahne Juraj Slafkovský vo svojej druhej sezóne v tíme Canadiens?

Moderujú Tomáš Hudák a Palo Tehlár.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie