Denník N

„Je to splnenie môjho veľkého sna,“ hovorí speváčka Aneta Langerová o spolupráci s Korben Dallas

Juraj Benetin a Aneta Langerová v klipe k pesničke Neustopím. Foto - archív KD

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Najprv to mala byť len jedna spoločná pieseň, ale nakoniec z tohto výnimočného česko-slovenského dialógu vznikol celý album. Keď v roku 2015 česká speváčka Aneta Langerová dostala ponuku na duet od slovenského tria Korben Dallas, nemala vôbec potuchy, o koho ide. Obe strany si však rýchlo sadli a počas ôsmich rokov nakoniec napísali dostatok skladieb na celý album.

Dostal názov Nekonečne a vychádza práve v týchto dňoch. Kolekcia obsahuje osem piesní vrátane aktuálneho singla Neustoupím.

Československý band

Spoločne sedíme s Anetou a Jurajom Benetinom v jednej z bratislavských reštaurácií. Obaja majú za sebou celodennú hudobnú skúšku, na ktorej sa začali pripravovať na spoločné slovenské turné na podporu nahrávky. Skúšanie dalo zabrať, vidno na nich stopy po únave, no pôsobia veľmi spokojným dojmom.

„Bol to jeden z najkrajších dní spojených s hudbou. Znie to

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hudba

Kultúra

Teraz najčítanejšie