Denník N

Newsfilter: Nepýtajte sa, čo môže demokracia urobiť pre vás, ale čo vy môžete urobiť pre ňu 

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.

1. Choďte voliť, nie je to nič náročné. 2. Moratórium praje falošným informáciám. 3. Zo zahraničia volilo rekordne veľa Slovákov a Sloveniek. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Hľadáš pestrý výber outdoorových značiek, ktoré to s prírodou myslia naozaj vážne? Navštív wilderoben.sk.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

1. Choďte voliť, nie je to nič náročné

Ak vám nestačila najdlhšia predvolebná kampaň v dejinách Slovenska (vychádzame z toho, že strany volebne myslia a konajú pred oficiálnym začiatkom kampane) a stále neviete, koho voliť, skúste náš volebný kompas.

Ak sa rozhodujete medzi viacerými stranami, najlepšie bude, ak si zvolíte tú, s ktorou viete najlepšie súznieť. Ak sa bojíte, že neprejde do parlamentu, je legitímne zvoliť si síce menej blízku srdcu, ale s väčšími šancami.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách

Komentáre

Teraz najčítanejšie