Denník N

Fico bujaro oslavoval: My sme vyhrali. Takto sa to robí, do psej matere (+ video)

Robert Fico so svojimi straníkmi počas volebnej noci z balkóna centrálu Smeru spieval Na Kráľovej holi. Foto N - Tomáš Benedikovič
Robert Fico so svojimi straníkmi počas volebnej noci z balkóna centrálu Smeru spieval Na Kráľovej holi. Foto N – Tomáš Benedikovič

Robert Kaliňák najprv hovoril novinárom, ako už v centrále Smeru nič nebude. Onedlho sa začala bujará oslava, Robert Fico so straníkmi spieval z balkóna Na Kráľovej holi.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Predseda Smeru Robert Fico krátko po štvrtej hodine ráno vychádza na balkón straníckej centrály na bratislavskom sídlisku v Ružinove. „Poďte, poďte všetci,“ volá na svojich straníkov.

Keď ich je plný balkón, ktosi zo straníkov zakričí do spiaceho sídliska: „Novinári, kde ste?“

O chvíľu začnú politici Smeru, ktorí už v tej chvíli vedia, že vyhrali voľby, spolu s Ficom spievať ľudovú pieseň Na Kráľovej holi.

Keď skončia, počuť, ako niekto z politikov opakovane zakričí vulgarizmus, a do toho sa ešte ozve: „My sme

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hlas

Robert Fico

Smer

SNS

Voľby 2023

Slovensko

Teraz najčítanejšie