Denník N

On nás varoval a je pripravený to plniť

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Bez ohľadu na možné paralelné rokovania dal Fico Hlasu prijateľnú ponuku.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

[Slovenské voľby cez Roberta Fica posilnili vplyv Viktora Orbána v regióne. Maďarský projekt Denníka N Napunk bude ešte dôležitejší a zachránia ho len predplatitelia, ktorých zatiaľ nie je dosť. Podporte kvalitnú a nezávislú žurnalistiku v maďarčine (napunk.sk/2024).]

Robert Fico sa na prvej povolebnej tlačovke snažil pôsobiť miernejším dojmom. Premena však, pochopiteľne, nebola kompletná. Rovnako ako boh Jánus ukázal obe svoje tváre.

Prvá mohla pôsobiť pokojným dojmom. Predseda Smeru sa bude uchádzať o premiérsky post, ale nepredbieha a počká na prezidentku a poverenie zostaviť vládu. Keď vraj bude treba, bude kritizovať EÚ, ale zahraničnopolitickú orientáciu vraj meniť nechce… I keď, samozrejme, postoj k vojenskej pomoci Ukrajine nemení.

Na druhú tvár došlo pri téme osobnej slobody jeho samého i jeho spolustraníkov a nominantov.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hlas

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie