Denník N

Tampa: Súrne hľadáme brankára. Lacno

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Nastavme si budíky, začína sa NHL! Ako veľmi ovplyvní dvojmesačný výpadok Andreja Vasilevského vstup Tampy Bay do novej sezóny? Čo znamená pre Crosbyho možnosť zahrať si so svojím tímom pred rodákmi na ľade provincie Nova Scotia?

Koľko Slovákov prežilo prvé škrty v predsezónnych kempoch NHL a prečo je príbeh Maroša Jedličku v Colorade snom každého mladíka, ktorého si skauti nevšimli skôr? Je Tomáš Tatar s kontraktom za jeden a pol milióna dolárov pre Colorado výhrou v lotérii?

Bude Dallas ešte lepší ako vlani alebo doplatí na preťaženosť Jaka Oettingera v bránkovisku? Môžu Jakub Vrána a Kasperi Kapanen znovu nakopnúť svoje kariéry v ofenzívne ladenom St. Louis Blues?

Dokáže nový kouč Anaheimu naučiť svoje mladé ofenzívne klenoty „hrať dozadu“ aj bez zranenej veteránskej posily Alexa Killorna?

Uvidíme po rokoch prvý čisto slovenský útok v drese Calgary a prečo Flames potrebujú od Jacoba Markstroma v tejto sezóne viac, ak chcú pomýšľať na play-off?

Moderujú Palo Tehlár a Tomáš Hudák.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hokej

NHL

Off the Ice

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie