Denník N

Pod slnkom Jany Shemesh: Talianska premiérka sa rozišla s partnerom. Prečo je to viac ako správa pre bulvár

Talianska premiérka Giorgia Meloni. Foto - TASR/AP
Talianska premiérka Giorgia Meloni. Foto – TASR/AP

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vážené čitateľky, vážení čitatelia,

v dnešnom čísle sa v téme týždňa aj v profile venujem ženám, ktoré sa pohybujú v prostredí strán z pravého okraja politického spektra. Je ich stále viac a je na to viacero vysvetlení. Zasiahlo to aj Slovensko – aj v slovenskej vláde by mala ministerstvo kultúry viesť Martina Šimkovičová, ktorá šíri nenávistné názory a stotožňuje sa s postojom Rudolfa Huliaka, že proti bielej rase sa vedie tretia svetová vojna.

Odporučím vám zaujímavý príbeh dcéry alkoholičky a potom dám aj tip na seriál, ktorý túto tému zobrazuje so sarkastickým humorom, čo však neznamená, že by ju zľahčoval alebo ignoroval jej komplexnosť.


Téma týždňa: Šovinizmus, ktorý sa už nedal obhájiť 

Talianska premiérka Giorgia Meloni sa v piatok rozišla so svojím dlhoročným partnerom a s otcom svojej dcéry, televíznym moderátorom Andreom Giambrunom. Oznámila to na sociálnej sieti s tým, že to, čo sa deje v jej súkromnom živote, nezasiahne do jej politického výkonu.

K rozchodu prišlo po tom, čo sa prevalilo, že Giambruno

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Martina Šimkovičová

Pod slnkom Jany Shemesh

Životy žien

Komentáre, Rodina a vzťahy

Teraz najčítanejšie