Denník N

Hráčovi Liverpoolu v Kolumbii uniesli rodičov. Mamu už našli a dúfajú, že otca nezavliekli do Venezuely

Luis Diaz je hviezdou FC Liverpoolu. Foto - TASR/AP
Luis Diaz je hviezdou FC Liverpoolu. Foto – TASR/AP

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Rodičov hviezdy Liverpoolu doma v Kolumbii uniesli. Matku aj otca. Luis Diaz sa verejne nevyjadroval, nerobí to nikdy. Potom prišla informácia, že jeho matka už je v rukách polície, otec však nie. Ten je stále kdesi s útočníkmi.

V Kolumbii či – v horšom prípade – už vo Venezuele. Všetko tomu napovedá. V Premier League cez víkend Diaz nenastúpil, jeho náhrada Diogo Jota vztýčil jeho dres po vstrelení jedného z gólov.

A vyšetrovanie medzitým pokračuje. Jedno z najväčších, meno Luis Diaz, dalo tomuto skutku celosvetový význam. Dvesto policajtov na zemi aj vo vzduchu prečesáva džungľu.

Čo z Diaza robí cieľ pre únoscov?

Luis Manuel Diaz a jeho manželka Cilenis Marulanda sa v sobotu zastavili na benzínovej stanici v kolumbijskom pohraničí, v meste Barrancas. Práve tam ich napadli ozbrojení útočníci na motorkách a oboch uniesli.

Polícia okamžite postavila zátarasy v mestách pri hraniciach s Venezuelou a ešte cez víkend v priebehu hodín bola Diazova matka v bezpečí. Otec však

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Futbal

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie