Denník N

V bláznivom zápase mohla hviezda United zlomiť nohu protihráča, experti však červenú kartu kritizujú

Marcus Rashford (druhý sprava) sa po udelení červenej karty len smial. Foto - TASR/AP
Marcus Rashford (druhý sprava) sa po udelení červenej karty len smial. Foto – TASR/AP

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Dobré ráno,

aj v stredu boli v Lige majstrov v akcii Slováci – a rovno dvaja. Prežili však rozdielne večery.

Stanislav Lobotka hral od začiatku pri remíze svojho Neapola proti Unionu Berlín 1:1. Tak samotný klub, ako aj tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Francesco Calzona sa musia obávať, pretože slovenský reprezentant zišiel z ihriska v 77. minúte v dôsledku zranenia z tvrdého súboja.

Neapol bude hrať cez víkend proti Empoli a následne by reprezentanti mali cestovať do svojich domovských krajín, pretože ich čaká asociačný termín. Či je Lobotkovo zranenie vážnejšie, sa dozvieme v najbližších dňoch.

Stopér Denis Vavro so svojou Kodaňou privítal Manchester United a bol z toho najbláznivejší zápas celého týždňa európskych pohárov. Súčasťou boli tri prerušenia, pre ktoré sa v prvom polčase predlžovalo o viac ako 10 minút, červená karta, dve penalty a sedem gólov.

Zostrihy nájdete na webe UEFA, na ktorom sa stačí zaregistrovať.

Súhrn diania prinášame vždy ráno po každom zápase Ligy majstrov. Odoberať ho môžete aj e-mailom.


Výkony rozhodcov aj v kontexte rozhodnutí systému VAR sú jednou z najdiskutovanejších tém aktuálnej futbalovej sezóny. Aj preto je hlavnou témou včerajšieho programu Ligy majstrov červená karta Marcusa Rashforda z Manchestru United.

Keď sa pozriete na statický obraz, už len samotný pohľad je nepríjemný. Je na ňom vidieť, ako Rashford

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Futbal

Liga majstrov

Súhrn Ligy majstrov

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie