Denník N

Blíži sa Deň radosti pre fanúšikov Lasicu, Satinského a Filipa

Obálka novej knihy, ktorá je príbehom dvojice Lasica & Satinský s Jarom Filipom. Foto - Monokel
Obálka novej knihy, ktorá je príbehom dvojice Lasica & Satinský s Jarom Filipom. Foto – Monokel

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Štvrtok 16. november bude tento rok na Slovensku deň radosti. Teda minimálne pre tých, ktorí majú radi Milana Lasicu a Júliusa Satinského, pretože tento deň sa stal oficiálnym dátumom vydania novej knihy s názvom Deň radosti.

Ide o voľné pokračovanie komiksového príbehu Radostná správa, ktorý vyšiel na jeseň 2021. Ten rozprával o zrode komickej dvojice L & S, o jej prvých veľkých javiskových úspechoch a zároveň aj o prvých zrážkach s komunistickým režimom.

Keďže dej knihy Radostná správa sa končí v polovici 70. rokov minulého storočia a záujem o ňu bol veľký, po reedícii teraz prichádza nové pokračovanie „z čias, ktoré humoru nepriali“.

Najzásadnejšou zmenou je

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Knihy

Milan Lasica

Kultúra

Teraz najčítanejšie