Denník N

Týždňový newsfilter: Fico sa rozhodol pre ďalší krok upevnenia moci

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Poučený. 2. Šutaj Eštok osedláva bieleho koňa. 3. Čo ak to Pellegrini aj tak dá.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič 

1. Poučený

Robert Fico v nedeľu natočil video, v ktorom opätovne označil televíziu Markíza, Denník N, Sme a Aktuality za nepriateľské médiá. Oznámil, že v pondelok vydá pokyn minimálne ministrom Smeru, ako majú finančne pristupovať k Markíze v tomto volebnom období. A dodal, že sa pozrú na jej monopolné správanie na mediálnom trhu, lebo „ak robia politiku, musia niesť zodpovednosť za svoju politickú činnosť“.

Inými slovami, Robert Fico varuje najsilnejšiu televíziu na trhu, že ak nezoradí šíky a neprispôsobí sa novej realite, príde frontálny útok.

Predseda Smeru

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ficova vláda

Matúš Šutaj Eštok

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie