Denník N

Pod slnkom Jany Shemesh: Danko servíruje národné menu neslušnosti 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vážené čitateľky, vážení čitatelia,

nová vládna koalícia je pekne rozbehnutá v snahe premeniť Slovensko na svoj obraz. Prejavuje sa to v personálnych rozhodnutiach, ale aj v komunikácii. Niežeby predtým na Slovensku všetci v politike ovládali slušné spôsoby, veď to by tu neboli tri roky prekáračiek, ale aj tak vedia prejavy napríklad Andreja Danka stále šokovať.

Píšem o tom v téme týždňa. O tom, aké umenie sa nepáči ministerke kultúry Martine Šimkovičovej, si budete môcť prečítať tiež.

Rovnako o plavkyni Diane Nyad, o ktorej Netflix nakrútil film, ale aj o tom, ako rodina z iného projektu Netflixu dosiahla spravodlivosť na súde, hoci im nikto už nevráti mamu a manželku.


Téma týždňa: Spanilá jazda pomstiteľa Danka

Priznám sa, váhala som, či sa vracať k debate v televízii Joj, kde Andrej Danko verbálne napádal moderátorku Janu Krescanko Dibákovú aj svojho spolubesedníka predsedu PS Michala Šimečku.

Viem, že sa debatuje, či na niečo takéto vôbec míňať energiu, lebo ide o zastieracie manévre, ktoré majú odpútať pozornosť od

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

LGBTI+

Pod slnkom Jany Shemesh

Životy žien

Komentáre, Rodina a vzťahy

Teraz najčítanejšie