Denník N

Silná káva? Olejárov má prebrať Coffey

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Zachráni Edmonton výmena trénera a prečo bude dôležité, aby Kris Knoblauch a Paul Coffey najprv napravili hráčom Oilers ich hlavy? Dokáže sa ešte McDavid rozbehnúť k ďalšej stobodovej sezóne? Čaká Martina Pospíšila v Calgary vydarená sezóna? Dopláca Tampa Bay na zraneného Vasilevského a v čom bol debut 29-ročného gólmana Bolts Matta Tomkinsa výnimočný? Ako sa Roman Čechmánek zapísal do histórie Flyers? Prečo nie je Jágr stále v sieni slávy a mala by NHL vyradiť jeho 68-ičku v celej lige?

Ďalšie útoky na našu redakciu: Kaliňák po večeroch číha na Leška, Smer žaluje Martina M. Šimečku. Denník N v sledovaní každého kroku vlády nepoľaví, ale ak má pre vás práca našich novinárov a novináriek väčšiu hodnotu, ako je cena predplatného, môžete prispieť na ich prácu a obranu v sporoch darom. Vopred ďakujeme 🫶

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hokej

NHL

Off the Ice

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie