Denník N

Pozvánka na diskusiu: Hovorme o intímnom zdraví s lekármi Bajerom a Švihrom

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Čo spája úspešné knihy Ako byť zdravý?Protokol prirodzenej plodnosti a sexuálneho apetítu? Okrem veľkého záujmu čitateľov aj respondent Ján Švihra. Autori kníh Veronika Folentová a Boris Bajer sa preto rozhodli o témach, ktoré ich prepájajú, usporiadať diskusiu.

Diskusia sa bude konať 21. novembra o 18.00 h v bratislavskom Martinuse na Obchodnej.

Dozviete sa v nej viac o intímnom zdraví, o tom, čo robiť, aby ste pomohli plodnosti a sexualite.

Vstup je voľný.

Podujatie na Facebooku.

MUDr. Ján Švihra, PhD. sa venuje komplexnej diagnostike a liečbe močových kameňov. Okrem toho sa venuje aj diagnostike a výskumu rakoviny prostaty. Rozhovor s ním nájdete na Denníku N.

MUDr. Boris Bajer, PhD. je lekár, fyziológ, patofyziológ a výživový špecialista. V novej knihe sa rozhodol upriamiť pozornosť na spojenie výživy, plodnosti a sexuálneho apetítu. Rozhovor s ním nájdete na Denníku N.

Diskusiu moderuje Veronika Folentová, reportérka Denníka N. Jej hlavnou oblasťou záujmu je zdravotníctvo. V septembri jej vyšla kniha rozhovorov s desiatimi expertmi a odborníčkami na zdravie s názvom Ako byť zdravý?

Ďalšie naplánované diskusie:

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Cesta k zdraviu

Diskusie a podujatia

Knihy

Slovensko, Veda

Teraz najčítanejšie