Denník N

Prehľad akcií 17. novembra: rozdelená opozícia, snem Smeru aj ocenenie Biela vrana

Foto - TASR/Vlastimír Andor
Foto – TASR/Vlastimír Andor

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

9.30 h – snem strany Smer. Na výročie Nežnej revolúcie bude mať snem Smer podobne ako minulý rok. Vedenie strany naň odmietlo akreditovať novinárov z TV Markíza, Denníka N, SME a Aktualít. O 14.00 h si vládny Smer už tradične pripomenie novembrové výročie položením vencov k buste Alexandra Dubčeka pri Národnej rade.

16.00 h – spomienkové stretnutie Občianskej konzervatívnej strany (OKS) na Jakubovom námestí v Bratislave pri pamätníku Obetí komunizmu. Akciu spoluorganizuje Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika, inciatíva Mier Ukrajine či Free Belarus.

„Snažíme sa pripomínať si nielen november 89, ale aj to, kde sa porušujú ľudské práva alebo kde sa bojuje o slobodu,“ povedal predseda OKS a poslanec za SaS Ondrej Dostál. Na akcii s príhovorom vystúpia ľudia novembra 89 ako Peter Zajac, Ladislav Snopko či historik ÚPN Patrik Dubovský.

17.00 h – akcia hnutia Igora Matoviča na Hodžovom námestí v Bratislave. Hnutie Slovensko (bývalé OĽaNO) sa v spomienkovej akcii

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

17. november

Slovensko

Teraz najčítanejšie