Denník N

Fico nám nezavrel dvere a nezavrie nám ani ústa

Karikatúra z 12. júna 2023.
Karikatúra z 12. júna 2023.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

[Slovenské voľby cez Roberta Fica posilnili vplyv Viktora Orbána v regióne. Maďarský projekt Denníka N Napunk bude ešte dôležitejší a zachránia ho len predplatitelia, ktorých zatiaľ nie je dosť. Podporte kvalitnú a nezávislú žurnalistiku v maďarčine (napunk.sk/2024).]

Zdá sa, že Robert Fico chápe, ako zle by vyzeralo, ak by nepustil novinárov televízie Markíza, Denníka N, SME a Aktualít na úrad vlády. Preto svoje hrozby zjemnil a teraz iba hovorí, že s novinármi z týchto redakcií nebude komunikovať.

Za nás sa veľa nemení. Denníku N Fico neodpovedá už roky. Zmena však je, že to premiér vyhlásil ako svoje oficiálne stanovisko. Nie je to len otázka jeho dobrej či zlej nálady, je to premiérske rozhodnutie.

Fico si asi myslí, že úrad vlády je jeho súkromné sídlo a on sa tam môže správať ako doma. Mýli sa.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ficova vláda

Robert Fico

Voľby 2023

Komentáre

Teraz najčítanejšie