Denník N

Kritický Verstappen ovládol aj bláznivý víkend vo Vegas

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Prvé preteky na Stripe v Las Vegas priniesli skvelé súboje až do konca. Max Verstappen a Red Bull pokračujú v lámaní rekordov a prepisovaní štatistík. Zlepšený výkon predviedol aj Sergio Pérez, no v poslednom kole ho po odvážnom manévri predbehol víťaz kvalifikácie Charles Leclerc.

Ferrari siahalo vo Vegas na víťazstvo a nebyť druhého výjazdu bezpečnostného vozidla, všetko mohlo dopadnúť inak. Leclerc po pretekoch neskrýval sklamanie. Podobne sa cítil aj jeho kolega Carlos Sainz, ktorý počas pobytu v USA nerozbil len monopost, ale aj trofej, ktorú získal na golfovom turnaji.

Liberty Media čelí po víkende viacerým kritickým hlasom vrátane fanúšikov, ktorí požadujú odškodné za vyhnanie z tribún pred štartom druhého tréningu, ktorý mal výrazné meškanie a skončil sa až o štvrtej ráno miestneho času.

Víkend vo Vegas bol vo veľkej miere o šou. Nič iné sme čakať nemohli. Nielen o týchto témach sme sa zhovárali s komentátorom Zdendom Míkom.

Pozdravuje vás Laco Urbán.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Boxová ulička

Formula 1

Motorizmus

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie