Denník N

Canucks sa môžu oprieť o svojho lídra Quinna Hughesa. Ten vedie bodovanie NHL

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Čo robí z Quinna Hughesa prototyp beka novej generácie a kam až môže v tejto sezóne priviesť znovuzrodený Vancouver? Ako jeden skaut zmenil históriu Red Wings a prečo je švédska stopa v NHL taká hlboká? Bude Nylander v Toronte novým Sundinom a ako dlho vydrží jeho bodová šnúra? Nakopol výlet do Európy nevýraznú Minnesotu? Prečo Edmonton stále neboduje a pomohol by im Halák v bráne? Je skutočným problémom Columbusu Patrik Laine a je dobré ho nechávať na tribúne? Pomôže Jarrymu v Penguins tlak, ktorý naňho vyvíja skvele chytajúci Alex Nedeljkovic? Ako sa pre Philadelphiu stal Travis Sanheim kľúčovým hráčom? A prečo je v tejto fáze rebuildu John Tortorella ideálnym koučom pre Flyers?

Ďalšie útoky na našu redakciu: Kaliňák po večeroch číha na Leška, Smer žaluje Martina M. Šimečku. Denník N v sledovaní každého kroku vlády nepoľaví, ale ak má pre vás práca našich novinárov a novináriek väčšiu hodnotu, ako je cena predplatného, môžete prispieť na ich prácu a obranu v sporoch darom. Vopred ďakujeme 🫶

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Hokej

NHL

Off the Ice

Športové podcasty Denníka N

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie