Denník N

Vianočný lunapark v Bratislave: Dni Vianoc v Inchebe prinášajú oddych od zhonu aj tipy na skvelé darčeky

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Výber vianočných darčekov pre celú rodinu, tradičné remeslá, chutné špeciality a predovšetkým spomalenie v predvianočnom ošiali – už 34 rokov sú neodmysliteľnou súčasťou bratislavskej zimy Dni Vianoc v Inchebe. Tradičné podujatie, ktoré privíta návštevníkov od 1. do 17. decembra, v tomto roku prináša aj novinku: vianočný lunapark s množstvom kolotočov a zábavných atrakcií pre deti aj dospelých. To všetko v pešej dostupnosti historického centra. Na čo všetko sa môžete počas najbližších týždňov tešiť?

zdroj: Incheba

Vianočné nákupy pod jednou strechou

Viac ako sto predajcov zo Slovenska aj zahraničia na Dni Vianoc v Inchebe prináša rôznorodý výber darčekov a drobností. Originálna móda aj každodenné odevy, kožené a kožušinové kúsky, kozmetika, kabelky, šperky a bižutéria, doplnky do bytu, praktické kúsky a ďalšie zaujímavé výrobky od väčších aj lokálnych výrobcov a predajcov vytvárajú príjemný mix darčekov, z ktorých si vyberie každý.

Tradičné remeslá a handmade víkendy

Tradície sa v dnešnej dobe pomaly vytrácajú a sú o to vzácnejšie a žiadanejšie. Príďte podporiť remeselníkov a ľudí, ktorí majú radi krásu pôvodnej tvorby. Prekrásne vianočné ozdoby z prírodných materiálov či drôtu, sviečky z voňavého včelieho vosku, čipky, plstené drobnosti a výrobky zo slamy a dreva poskytnú pohľad na zručnosť a dôvtip majstrov zo Združenia cechov historických remesiel. Navyše, počas víkendov (2.-3., 9.-10., 16.-17. decembra) sa k remeselníkom a predajcom pridajú aj šikovní a kreatívni tvorcovia s ponukou nádherných, ručne vyrobených „pekností“.

Vianočný lunapark a najlepšia zábava pre deti aj dospelých

Na Dňoch Vianoc v Inchebe na vás v tomto roku čaká množstvo atrakcií a kolotočov v exteriéri aj interiéri, ktoré vás dostanú do tej správnej vianočnej nálady. Labute, swing tower, autodrom, bobová dráha, detský reťazáčik a detská manéž, ale aj množstvo skákacích hradov a elektrické autíčka a motorky zabavia deti aj dospelých. Možno sa vám aj podarí využiť aj skvelú akciu: v sobotu 2.12. a v stredu 6.12. od 16:00 do 16:30 si môžete všetky kolotoče a atrakcie užiť bezplatne.

zdroj: Incheba

Tešíte sa na Mikuláša? V stredu 6.12. po 16:00 na Dni Vianoc prifrčí Mikuláš na motorke Harley-Davisdon a deťom rozdá sladké darčeky. K dispozícii bude aj detský kútik so zábavnými aktivitami, kde sa deti budú môcť hrať, kým vy nakupujete. Atmosféru dotvoria tanečné či hudobné vystúpenia. Kompletný harmonogram si môžete pozrieť tu.

zdroj Pexels.com

Darček pre návštevníkov

Na Dňoch Vianoc v Inchebe si môžete vychutnať tradičné a chutné vianočné špeciality. Každý návštevník s platnou vstupenkou navyše získa pohár vareného vína alebo detského punču grátis.

zdroj Pixabay.com

Dni Vianoc v Inchebe otvárajú svoje brány už v piatok 1. decembra a potrvajú až do 17. decembra. Na mieste sa môžete zapojiť aj do vianočnej tomboly o skvelé ceny. Viac informácií získate na www.incheba.sk.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Kultúra, Slovensko

Teraz najčítanejšie