Denník N

Odmietnutie podpory Ukrajine životnú úroveň na Slovensku nezvýši

Prešli desiatky rokov, svetom otriasla nejedna čierna labuť, no Rusko a jeho elity majú jedinú túžbu – naďalej posielať vlaky vojenskej techniky do všetkých možných kútov sveta.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Od nástupu novej politickej sily na Slovensku ubehli takmer dva mesiace a celý ukrajinský informačný priestor je zaplnený negatívnymi titulkami a citátmi z vyjadrení súčasného premiéra Slovenska o Ukrajine. „Slovensko sa stalo problematickým susedom. ‚Vatnici‘ (málo vzdelaní proruskí ľudia) ministri a premiér, ktorý nenávidí Kyjiv“ – to je napríklad titulok ukrajinského online média Európska pravda.

Bývalý minister zahraničných vecí Ukrajiny Pavlo Klimkin v jednom zo svojich komentárov za najproruskejšiu krajinu označuje Slovensko,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Vojna na Ukrajine

Komentáre

Teraz najčítanejšie