Denník N

Ráno s NHL: Slafkovský dostal novú úlohu a pripomenul Ramsayho výrok o dobrých chlapcoch. Perry sa ospravedlnil

Juraj Slafkovský proti Floride nebodoval, hoci sa štyrikrát dostal do výbornej pozície. Foto TASR/AP
Juraj Slafkovský proti Floride nebodoval, hoci sa štyrikrát dostal do výbornej pozície. Foto TASR/AP

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Dobré ráno,

prešlo len 24 hodín od pochvál pre Juraja Slafkovského po zápase s Columbusom a draftová jednotka je v Montreale opäť témou.

Po nezvládnutom prečíslení v nočnom zápase s Floridou (1:5) sa hovorí najmä o jeho streľbe.

Slafkovský nebodoval, no bol to pre neho zaujímavý zápas: dostal v ňom novú úlohu v presilovke a zahral si v troch rôznych útokoch.

V texte sa venujeme najmä jeho výkonu, no pozrieme sa aj na dve rozoberané udalosti z nočného diania: gól brankára Tristana Jarryho a prvé vyjadrenie Coreyho Perryho, odkedy ho Chicago vyhodilo.

V noci hralo aj ďalších sedem Slovákov, no nebodoval nikto.

Ráno s NHL je článok, v ktorom sa pravidelne venujeme témam z najlepšej hokejovej ligy na svete a prinášame krátky súhrn nočného diania.


Celý štadión vedel, čo Slafkovský spraví

Málokedy sa dá uhádnuť, čo by asi Jurajovi Slafkovskému povedal po zápase Craig Ramsay. Tentoraz je to však takmer isté. Zopakoval by mu

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hokej

Juraj Slafkovský

NHL

Ráno s NHL

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie