Denník N

Nie som tehotná, vlani som prišla o maternicu. Reportérka v živom vysielaní zareagovala na nenávistný e-mail

Foto - Global News Calgary
Foto – Global News Calgary

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Píše Sydney Pageová, článok zverejňujeme so súhlasom The Washington Post.

Televízna reportérka Leslie Hortonová nedávno v práci počas reklamnej prestávky dostala e-mail, v ktorom divák kritizoval jej telo. O necelých päť minút bola 59-ročná Hortonová späť v živom vysielaní.

„Odpoviem na e-mail, ktorý mi práve prišiel a v ktorom sa píše: ‚Gratulujem vám k vášmu tehotenstvu; ak budete naďalej nosiť staré autobusárske nohavice, očakávajte takéto správy‘,“ prečítala reportérka kanadskej televízie Global News Calgary v priamom prenose.

„Nie, nie som tehotná, v skutočnosti som minulý rok v dôsledku rakoviny prišla o maternicu. A takto vyzerajú ženy v mojom veku. Takže ak vás to poburuje, je to nešťastné.“

Svoju reakciu uzavrela vetou: „Popremýšľajte o správach, ktoré posielate.“

Hortonová hovorí, že nad svojou reakciou neváhala.

„Pripravovala som sa na svoj vstup a zrazu mi z úst vyšli tieto slová,“ povedala v rozhovore pre Washington Post. „Neplánovala som si ich, nepripravovala som si to. Jednoducho vyšli priamo z mojej duše.“

Vysvetľuje, že jej pointa bola nasledovná:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Duševné zdravie

Životy žien

Rodina a vzťahy, Svet

Teraz najčítanejšie