Denník N

Prenasledovaní bieli muži, čo milujú ženy (Pod slnkom Jany Shemesh)

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Vážené čitateľky, vážení čitatelia,

hlavne v slovenskom kontexte je veľmi zábavné, keď sa bieli heterosexuálni muži sťažujú, aké to majú ťažké. Ešte smiešnejšie je, keď niečo také hovorí Andrej Danko. Píšem o tom v téme týždňa.

Prečítať si môžete aj o tom, že ombudsman Róbert Dobrovodský sa angažuje v zásadnej veci.

V profile týždňa sa zamýšľam, prečo sú dôležité ženy ako Jarmila Koteková a prečo pri nich najmocnejší tejto krajiny vyzerajú ako zbabelci.


Téma týždňa: Najhoršie je byť Andrejom Dankom 

Andrej Danko vo svojej tiráde v nedeľňajšej relácii O päť minút dvanásť okrem iného povedal, že „najhoršie je byť bielym mužom, čo miluje ženy“. Chcel tým, samozrejme, povedať, že bieli muži s heterosexuálnou orientáciou sú terčom všetkej nenávisti, každý si na nich môže dovoľovať, sú prenasledovaní za to, kým sú a tak podobne.

Samozrejme, tento výrok nebol náhlym výsledkom Dankovej zrážky so semaforom. On a jemu podobní

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Pod slnkom Jany Shemesh

Životy žien

Komentáre, Rodina a vzťahy

Teraz najčítanejšie