Denník N

Newsfilter: Takto vyzerá peklo a tí, ktorí sa oň aktívne pričinili, by mali pykať

Izba detí v reedukačnom centre Vráble. Zdroj foto - Generálna prokuratúra SR
Izba detí v reedukačnom centre Vráble. Zdroj foto – Generálna prokuratúra SR

1. Správa o ničení detských duší. 2. Danko pozýva na námestia. 3. Európsky parlament proti Ficovi.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Správa o ničení detských duší

Generálna prokuratúra zverejnila správu o podmienkach, v akých žijú deti vo všetkých trinástich reedukačných centrách na Slovensku, a je to hrôzostrašné čítanie.

Vyplýva z nej, že ľudia, ktorí by mali pomôcť deťom k návratu do normálneho života, bez väčšej pozornosti deťom ubližujú a berú im akúkoľvek nádej na budúcnosť.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Ficova vláda

Maroš Žilinka

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie