Denník N

Newsfilter: Favorit Pellegrini pokojne nemusí vyhrať

Peter Pellegrini ohlasuje prezidentskú kandidatúru. Foto – FB P. Pellegriniho
Peter Pellegrini ohlasuje prezidentskú kandidatúru. Foto – FB P. Pellegriniho

1. Pellegrini potrebuje pokoj. 2. Korčok sa slušne, ale rázne doťahuje. 3. Čelná predstaviteľka nekultúry má problém. 

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh

 

1. Pellegrini potrebuje pokoj 

Peter Pellegrini volebným eventom v budove banskobystrickej opery konečne ukončil fázu, v ktorej sa správal a rozhodoval ako prezidentský kandidát, hoci ním oficiálne nebol.

Niekoľko postrehov k jeho dnešnému prejavu: je dôležité, že vyjasnil to, čo bude s jeho straníckou funkciou, a povedal, že sa po zvolení vzdá miesta predsedu strany, hoci to vďaka vyjadreniam Matúša Šutaja Eštoka nebolo celkom jasné. Zrejmé je aj to, že kampaň bude viesť z pozície predsedu NR SR, čo má svoje nepochybné výhody.

Sympatické bolo, ako sa vyrovnal s útokmi Andreja Danka o prvej dáme,

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Martina Šimkovičová

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Prezidentské voľby 2024

Komentáre

Teraz najčítanejšie