Denník N

Newsfilter: Predstavte si, že je Andrej Danko prezident

Andrej Danko v žiare reflektorov. Foto N - Tomáš Benedikovič
Andrej Danko v žiare reflektorov. Foto N – Tomáš Benedikovič

1. Zrazil sa so semaforom. 2. Robert Fico môže robiť, čo chce. 3 Berlín varuje, že Európu ovládnu Orbán s Ficom.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Správy vybral a komentoval Filip Obradovič

1. Zrazil sa so semaforom

Andrej Danko je samostatný žáner, čo potvrdil aj v pondelok na tlačovej konferencii, kde definitívne oznámil svoju prezidentskú kandidatúru.

Vo svojom prejave sa raz prihováral voličom SNS, potom voličom Smeru, samostatne Petrovi Pellegrinimu i Robertovi Ficovi a nakoniec z toho bola zábava pre všetkých, ktorí mali možnosť pozrieť si jeho vystúpenie.

Predseda SNS

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Andrej Danko

Ficova vláda

Igor Matovič

Michal Šimečka

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Peter Pellegrini

Progresívne Slovensko

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie