Denník N

Futbalista, ktorý kryl Escobara, Kate Winslet zničená životom a ďalšie tipy, čo pozerať

Foto - Instagram Reného Higuitu
Foto – Instagram Reného Higuitu

Pravidelný redakčný výber tipov na filmy a seriály, ktoré sa dajú pozerať online.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

V dnešnom výbere z ponuky streamovacích služieb nájdete jednu zo životných úloh Kate Winsletovej, dokument o bláznivom kolumbijskom futbalovom brankárovi aj vnútorný svet utrápených tínedžerov hľadajúcich prchavé šťastie.

Archive 81 (Netflix)

Ak sa radi bojíte, dajte šancu seriálu Archive 81, ktorý bol na Netflixe hitom v januári 2022. Seriál sleduje príbeh archivára Dana, ktorý prijme tajomne pôsobiacu ponuku zreštaurovať zbierku poškodených videokaziet.

Tie patrili študentke Melody, ktorá v 90. rokoch prišla do newyorského bytového komplexu Visser. Melody predstiera, že nahráva dokumentárny projekt, no v skutočnosti pátra po svojej matke, ktorú naposledy videli práve v tejto budove.

Visser krátko nato za záhadných okolností vyhorí. Melody – a teraz aj Dan – zisťujú, že v komplexe pôsobí nebezpečná sekta. Archivár sa počas prezerania kaziet razom ocitá v nebezpečnej situácii na hranici paranoje a reality.

Najsilnejšou stránkou seriálu je

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Seriály

Tipy na filmy a seriály

Kultúra

Teraz najčítanejšie