Denník N

Newsfilter: Sto dní dôkazov, že toto je najhoršia Ficova vláda

1. Premiér všade vidí profesionalitu. 2. Od začiatku vedia, že ohrozujú eurofondy. 3. Mastičkár do basy!

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

K ČSOB Smart účtu bez poplatku za vedenie môžete okrem SmartSlužieb+ teraz získať aj bonus až do výšky 150€. Založte si účet,splňte jednoduché podmienky a bonus môže byť váš.

Správy vybrala a komentovala Jana Shemesh 

1. Premiér všade vidí profesionalitu 

Robert Fico na sociálnej sieti zverejnil bilanciu prvých sto dní svojej vlády. Hneď v prvej vete píše, že za tento čas „sme dokázali viac ako vlády pred nami za niekoľko rokov“.

Nedá sa nesúhlasiť, vlády pred jeho súčasným kabinetom skutočne nedokázali počas prvých sto dní vyhnať do ulíc desaťtisíce (vo štvrtok 60-tisíc) ľudí, aby protestovali proti takej špecifickej téme, akou je zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry a trestné kódexy. Ficova vláda ich začala presadzovať s takou brutalitou a drzosťou, že to ľudí vyrušilo a znepokojilo natoľko, že z námestí podporujú úsilie opozície čo najviac oddialiť zmeny.

Fico ďalej uvádza, že „sme dosiahli akceptáciu v zahraničí a na medzinárodných fórach prezentujeme suverénny slovenský postoj“. Akoby nie

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Dekriminalizácia marihuany

Ficova vláda

Newsfilter

  • Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka
  • Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová
  • Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter (aktivujte si odber tu)
  • Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii Denník N a kdekoľvek počúvate podcasty

Komentáre

Teraz najčítanejšie