Denník N

Boxová ulička: Naše predpovede pred sezónou 2024

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Rovnako ako vlani, aj tento rok sme sa rozhodli, že pred začiatkom sezóny skúsime predpovedať, čo sa v nej udeje. Do našej ankety sa môžete zapojiť aj vy prostredníctvom tohto formulára.

Tipovať môžete do utorka 20. februára, konkrétne do polnoci. Všetky formuláre, ktoré nám zašlete po tomto dátume, nebudeme brať pri vyhodnocovaní do úvahy.

Takisto platí, že ak bude niektorá otázka zodpovedaná pred 21. februárom, teda v čase, keď ešte budete môcť tipovať, otázka bude z našej tipovačky vyradená.

Do úvahy budeme brať udalosti, ktoré sa stanú medzi 21. februárom a 8. decembrom, čo je deň, keď sa sezóna 2024 skončí. A to preto, aby sme po sezóne mohli jasne určiť správne a nesprávne odpovede a vyhodnotiť nielen naše, ale aj vaše tipy.

Do „veštenia“ sa zapojili pretekár a úradujúci šampión TCR Eastern Europe Maťo Homola a členovia projektu F1 na Nove Pavel Fabry a Zdenda Míka.

Pozdravuje vás Laco Urbán.

Máte pripomienku alebo ste našli chybu? Prosíme, napíšte na [email protected].

Boxová ulička

Formula 1

Motorizmus

Šport a pohyb

Teraz najčítanejšie