Denník N

Rytmus sa zmenil. Jeho najsilnejšou novou témou je rodičovstvo, najslabšou konšpirácie

Nájdi 10 rozdielov - obaly albumov Bengoro (2006) a Bengoro II (2023).
Nájdi 10 rozdielov – obaly albumov Bengoro (2006) a Bengoro II (2023).

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Tá istá póza, rovnako hrozivý pohľad, identické farby. Akurát, že tieto dva portréty delia takmer dve dekády. Hoci je na nich stále ten istý človek, už sa výrazne zmenil. A nielen počtom vrások a výškou sumy za oblečenie, ktoré má na sebe.

Počúvanie albumov BengoroBengoro II je zaujímavé po hudobnej stránke aj sociologicky. Nová nahrávka viacerými pesničkami nadväzuje na predchádzajúcu, zároveň dobre ukazuje, kam sa Rytmus alias Patrik Vrbovský posunul. V celkovom prejave aj v témach.

Rovnako sa to dá nazvať najnovšou prípadovou štúdiou toho, čo s vami spraví, keď ste už dlhší čas slávnym a vplyvným človekom.

Z ulice do šoubiznisu

Aby ste dokázali zaplniť najväčšie haly na Slovensku a zároveň aj v Česku, už musíte mať toho naozaj veľa za sebou. To neofejkujete. Bez niekoľkých stoviek odohraných koncertov, niekoľkých úspešných albumov a viacerých veľkých hitov nemáte šancu vypredať bratislavskú Tipos arénu a pražskú O2 arénu. Ani na to nemyslite.

Nebavíme sa o slávnych svetových interpretoch, ale o našej domácej scéne. Zo slovenských skupín to doteraz

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hudba

Kultúra

Teraz najčítanejšie