Denník N

Usvedčili sa. Sú vinní

Foto N - Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Keď to pojmeme v súvislostiach a dáme do logického dôsledku, prídeme k tomu, že vo vláde a v parlamente pôsobí zločinecká skupina.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Autor je bývalý poradca predsedu vlády

To máte tak: snažili sa de jure vyviniť a teraz sú de facto vinní. Toľko vláda a jej zákonodarné päste v parlamente búšili do trestných kódexov, až sa sami usvedčili. Vo všetkých tých trestných činoch, v ktorých sú podozriví, trestne stíhaní alebo obžalovaní. Keby neboli, takýto neokrôchaný atentát na právny štát by sa nikdy neuskutočnil. Z toho sa, pravda, ponúka logická dedukcia, že vo vláde a v parlamente pôsobí zločinecká skupina.

Zápas s ňou sa však ani zďaleka nekončí. Teraz treba vyviňovanie a beztrestnosť realizovať v praxi na úrovni vyšetrovateľov, dozorových prokurátorov a súdov. A to sa ešte nevie, kedy a na ako dlho zmeny v trestných kódexoch nadobudnú účinnosť v súvislosti s očakávaným rozhodnutím ústavných sudcov. V každom prípade Robert Fico môže gangu oznámiť – urobil som pre vás všetko, čo bolo v mojich silách. A my si môžeme povedať, že ak chce prezidentský kandidát Peter Pellegrini rozosievať pokoj, mal by kandidovať mimo Slovenska. Tu pokoj nebude aj jeho zásluhou.

Predbežný účet za aroganciu – 900 miliónov

Keď hovoríme o pokračujúcom zápase, bude sa odohrávať pre vládu a jej lámanie vecí cez koleno v nežičlivom

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Ficova vláda

Peter Pellegrini

Prezidentské voľby 2024

Robert Fico

Komentáre

Teraz najčítanejšie