Denník N

Čo a koho uvidíte, keď prídete v roku 2024 na koncert skupiny AC/DC

Tvárami AC/DC sú gitarista Angus Young a spevák Brian Johnson. Foto - acdc.com
Tvárami AC/DC sú gitarista Angus Young a spevák Brian Johnson. Foto – acdc.com

Austrálska hardrocková legenda vystúpi prvýkrát na Slovensku. Na vajnorskom letisku v Bratislave sa v júli očakáva rekordná návšteva.

➡️ Počúvanie podcastov Denníka N je najpohodlnejšie v aplikácii Denníka N. Zvuk Vám nepreruší, ani keď zmeníte stránku, a počúvať môžete aj bez pripojenia na internet. Sťahujte kliknutím sem.

Tento text načítal neurálny hlas. Najlepšie sa počúva v aplikácii Denník N, aj s možnosťou stiahnutia na počúvanie offline. Našli ste chybu vo výslovnosti? Dajte nám vedieť.

Bude to veľká vec, možno ešte väčšia ako vlaňajší koncert americkej skupiny Imagine Dragons. Na bývalom vajnorskom letisku vystúpia 21. júla 2024 legendárni AC/DC. Austrálski rockeri si zahrajú na Slovensku vôbec po prvýkrát.

Už teraz sa očakáva, že to bude najväčší koncert v našich dejinách. Na Imagine Dragons bolo vlani zvedavých 65-tisíc ľudí. Pokoria AC/DC stotisícovú hranicu? Je to možné, pretože toto leto hrajú v strednej Európe už iba v Rakúsku.

Kapela vedená fenomenálnym gitaristom Angusom Youngom príde v rámci svetového turné Power Up. Predpredaj lístkov na bratislavský koncert sa spustí už v piatok 16. februára.

Kapela sa predstaví v trochu pozmenenom zložení. Za mikrofón sa postaví spevák Brian Johnson, dlhoročný vokalista, ktorý sa do skupiny vrátil v roku 2020 po problémoch

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Denníka N.

Hudba

Kultúra

Teraz najčítanejšie